Aerogel Decken

Hëtztbeständeg haltbar Spann- a Kompressiv Aerogel Decken thermesch Isolatioun

D'Aerogel Decken bitt ultra-dënn, hydrophob, a Feierbeständeg Isolatioun mat der niddregster thermescher Konduktivitéit fir extrem Temperaturmanagement.

Kritt en Zitat
Kontaktéiert eis

Iwwersiicht iwwer Hëtztbeständeg haltbar Spann- a Kompressiv Aerogel Decken thermesch Isolatioun

Wärmebeständeg haltbar Spannung a Kompressiv Aerogel Decken Wärmesch Isolatioun ass den Héichpunkt vun der performanter Isolatioun, bitt oniwwertraff thermesch Resistenz an engem onheemlech dënnen a liichte Format. Entworf duerch Kombinatioun vu Silica Aerogel mat fibrous Verstäerkung, si bidden e super thermesche Schutz wou Plaz an Effizienz kritesch sinn.

Features vun der Hëtztbeständeger haltbarer Spannung a Kompressive Aerogel Decken thermesch Isolatioun

  • Extrem niddereg thermesch Konduktivitéit: Bitt den héchsten Isoléierwäert pro Zoll vun all kommerziell verfügbaren Material.

  • Dënn a Raumeffizient: Liwwert aussergewéinlech Leeschtung a minimaler Dicke, maximal Plaz an ageschränkten Uwendungen.

  • Hydrophob a Feuchtigkeitbeständeg: Repels Waasser, d'Isoléierleistung an d'Materialintegritéit a fiichten Ëmfeld behalen.

  • Flexibel an haltbar: Einfach ze verschaffen, schneiden, an installéiert ëm komplex Geometrien, Päifen, an Ausrüstung.

  • Feier-resistent: Widderstand héich Temperaturen, ass net brennbar, a verbessert d'allgemeng Feiersécherheet.

  • Liichtgewiicht: Setzt minimal Belaaschtung op Strukturen a vereinfacht d'Installatiounslogistik.

f2b42835c2bd24b2135e59a57446574e-1-1-3.jpg
Hëtztbeständeg haltbar Spann- a Kompressiv Aerogel Decken thermesch Isolatioun

Spezifizéierung vun Hëtztbeständeg haltbar Spann- a Kompressiv Aerogel Decken thermesch Isolatioun

Wärmebeständeg elastesch Spannung a Kompressiv Aerogel Deckt thermesch Isolatioun

Oniwwertraff Leeschtung an extremen Themen

Dës Aerogel Decken benotzt Top-Tier thermesch Isolatioun fir exigent industriell Astellungen. Et bleift bei Temperaturen bis zu 650 °C (1200 °F). D'Material behält seng Form a Funktioun och ënner konstanter héijer Hëtzt. Dir kënnt dovun ofhänken, wou allgemeng Isolatoren feelen.

Entwéckelt bis Last

Zähegkeet ass an all Layer gebaut. D'Decken toleréiert Tréine a Kratzer duerch säi verstäerkte Faserrahmen. Et beschäftegt sech mat widderholl mechanesch Besuergnëss ouni Effizienz ze verléieren. Montéiert et an enk Plazen oder ronderëm komplizéiert Ausrüstung– et béit ouni ze briechen.

Liicht an awer effektiv

Onofhängeg vu senger Zähegkeet, d'Ofdeckung bleift liicht. Dëst mécht d'Handhabung an d'Konfiguratioun séier an einfach. Mataarbechter spueren Effort an Zäit während Configuratioun. Déi reduzéiert Dicke reduzéiert och architektonesch vill, wat wichteg ass a sensiblen Uwendungen wéi Raumfaart- oder Marinesystemer.

Superior thermesch Sécherheet

Wärmeleitung bleift extrem niddereg iwwer eng breet Temperaturniveauberäich. Wärmetransfer verlangsamt drastesch, d'Uewerflächeberäicher méi cool halen a Systemer vill méi effektiv. Energieverloscht geet erof, wat hëlleft de Betribskäschte an der Zäit ze reduzéieren. D'Ofdeckung funktionnéiert gutt a béid kryogenen an héijer Hëtzt Astellungen.

Sécher a stänneg

D'Material enthält keng onsécher Classeuren oder bléist Vertrieder. Et entsprécht grousse Feiersécherheets- a Sécherheetsnormen a léisst keng gëfteg Damp ofginn wann se op d'Flam opgedeckt ginn. Seng hydrophobe Natur dréit Feuchtigkeit ewech, verhënnert Effizienzverloscht a fiichten oder naass Konditiounen. Ënnerhalt erfuerdert marginal während senger Liewensdauer.

Villsäiteg Uwendungen

Benotzt dës Aerogelbedeckung an Ueleg- a Gasleitungen, Muecht Generatioun Unitéiten, industriell Heizung Systemer, Auto Auspuff Systemer, an extra. Et passt gebéit Flächen an onregelméisseg Formen ouni Leer. Benotzerdefinéiert Ausschneiden ass einfach, sou datt Dir all Kéier eng enk Fit kritt.

f2b42835c2bd24b2135e59a57446574e-1-1-3.jpg
Hëtztbeständeg haltbar Spann- a Kompressiv Aerogel Decken thermesch Isolatioun

Uwendungen vun Hëtztbeständeg haltbar Spann- a Kompressiv Aerogel Decken thermesch Isolatioun

Uwendungen vun Hëtzt Resistant, Laang dauerhaft, Tensile a Kompressiv Aerogel Deckt thermesch Isolatioun

Industriell Piping an Ausrüstung

Aerogel Decken Aarbecht gutt an héich-Temperatur industrielle Setups. Si verdréien ëm Pipelines, Ventile, an activators waarm Verloscht ze reduzéieren. Hir zolidd Spannung a kompressiv Konditioun suggeréiert datt se Form ënner Drock oder Resonanz halen. Dëst mécht se optimal fir Uelegraffinerien, chemesch Planzen, a Kraaftwierk wou Gebitt limitéiert ass a Leeschtung wichteg ass.

Transport Systemer

An Zich, Schëffer, an elektresch Autoen, Gewiicht a Sécherheet si vital. Aerogel Isolatioun ass liicht awer Erausfuerderung. Et steet op Feier an hält d'Wärmheet dobannen oder dobausse wéi néideg. Batteriepacken an EVs benotzen dëst Material fir Temperatur ze handhaben an Iwwerhëtzung ze vermeiden. D'Decken bleift zouverlässeg och wann se gekrafft oder gepresst wärend der Installatioun.

Bauen a Bauen

Fir energieeffizient Gebaier, besonnesch a kale Klima, schlank awer effektiv Isolatioun spuert Gebitt a Kraaft. Aerogel Decken Kostüm Mauer Fläch, Daachdeckungen, a Buedem ouni Bulk abegraff. Si handhaben souwuel Kompressioun vu strukturellen Tonnen a Spannungen vum thermesche Vëlo. Professionnelen entdecken se ganz einfach ze schneiden an ze installéieren mat typesche Tools.

Raumfaart a Verdeedegung

Extrem Astellunge verlaangen vertrauenswürdege Produkter. Fliger, Raumschëff, an Arméi Ausrüstung benotzen Aerogel thermesch Barrièren fir delikat Deeler vun intensiver Hëtzt oder Keelt ze schützen. D'Stabilitéit vum Produkt mécht eng gewësse laang dauerhaft Leeschtung ënner Angscht, Schock, a séier Temperatur Niveau Verréckelung. Seng Liichtgewiicht Natur ënnerstëtzt och d'Brennstoffleistung an d'Halkapazitéit.

Erneierbar Energien Installatiounen

Solarthermesch Systemer a fokusséiert Solarkraaftwierker lafen bei extrem héijen Temperaturen. Aerogel Isolatioun Aids bewahren dat waarm mat minimaler Dicht. Et hält bis zu Joer Sonneliichtbelaaschtung, Wiederkonditiounen Upassungen, a mechanesch Drock. Opérateuren gewannen aus konsequent Effizienz a manner Ënnerhaltskäschte.

Firma Profil

Graphne Aerogels ass e vertrauenswürdege globalen chemesche Material Supplier & Hiersteller mat iwwer 12-Joer Erfarung fir super héichqualitativ Aerogel a Graphenprodukter ze liwweren.

D'Firma huet eng professionell technesch Departement a Qualitéit Supervisioun Departement, engem gutt equipéiert Labo, an equipéiert mat fortgeschratt Testen Equipement an no-Ofsaz Client Service Zentrum.

Wann Dir sicht héichwäerteg graphene, Aerogel a relativ Produkter, w.e.g. kontaktéiert eis oder klickt op déi néideg Produkter fir eng Ufro ze schécken.

Bezuelmethoden

L/C, T/T, Western Union, Paypal, Kreditkaart etc.

Sendung

Et kéint iwwer Mier verschéckt ginn, duerch Loft, oder duerch ASAP opzeweisen soubal Remboursement Empfang.

5 FAQs iwwer Hëtztbeständeg haltbar Spann- a Kompressiv Aerogel Decken thermesch Isolatioun

Wat ass eng Aerogel Decken?

An Aerogel Decken ass e liicht Isolatiounsmaterial aus Silica Aerogel a verstäerkt mat Faseren. Et bitt exzellent thermesch Resistenz wärend flexibel bleift an einfach ze handhaben. Dëst mécht et ideal fir Päifen ze wéckelen, deckt Panzer, oder isoléierend enk Plazen.

Firwat wielen eng Hëtzt-resistent géint airgel Decken?

Dës Decken kann ganz héich Temperaturen packen - bis zu 650 ° C (1200°F). Et hält Hëtzt bannen oder baussen Ausrüstung ouni ze briechen. Am Géigesaz zu traditioneller Isolatioun, et wäert net schmëlzen, knacken, oder Leeschtung ënner extremer Hëtzt verléieren.

Ass d'Aerogel Decken staark genuch fir industriell Notzung?

Jo. D'Decken huet héich tensile an compressive Kraaft. Et widderstoen räissen wärend der Installatioun an hält seng Form ënner Drock. Och no widderholl Ëmgank oder Vibrationen, et bleift intakt a isoléiert weider gutt.

Wéi vergläicht et mat anere Isolatiounsmaterialien?

Déi meescht Isolatiounsmaterialien sinn déck a voluminös. D'Aerogel Decken bitt déiselwecht oder besser thermesch Leeschtung an enger vill méi dënnem Schicht. Et absorbéiert och manner Feuchtigkeit a setzt sech net mat der Zäit. Dëst bedeit méi laang Liewensdauer a manner Ënnerhaltskäschte.

Kann et dobaussen benotzt ginn?

Absolut. D'Aerogel Decken funktionnéiert gutt an Outdoor-Astellungen. Et widderstoen Waasser, UV Beliichtung, an Temperaturschwankungen. Fir extra Schutz, Dir kënnt eng Wiederbeständeg Jackett addéieren, mä de Kär Material selwer bleift stabil an efficace an haarde Konditiounen.

30be7f47edebef652d3cc2bdc5606074-4-1-2-1.jpg
Hëtztbeständeg haltbar Spann- a Kompressiv Aerogel Decken thermesch Isolatioun
Scroll op Top